Truma

Trumatic  C 6002EH varaosat

Pos.numerolla näette kuvasta kyseisen tuotteen

Tuote nro klikkaamalla tulee tuotekortti näkyviin ja sen kautta voitte tilata tuotteen.

Pos. nro  Tuote nro  Nimike  Hinta 
1 34010-08000  Lämmittimen kansi C3402/4002/6002/6002EH  278,00
2 34000-50600  Nasta (muovinen)  11,60
3 34010-16000  Mutteri + prikka sarja (4 kpl)  21,20
4 10020-11900  Prikka (silikoni)  1,00
5 34000-43500  Lämmittimen C3402/4002/6002/6002EH kuori  76,00
7 34000-51900  Pikakiinnike  3,90
8,1 34010-06900  Piirilevy C6002EH  621,00
8,2 34010-07100  Piirilevy C6002EH alk. val.nr: 17100001  770,00
9 70000-07100  Sulake 1,6 AT  11,60
10 34000-76800  Sulake 6,3 AT  11,60
11 34000-91100  Piirilevykotelon kansi  46,30
12 30050-13000  Ruuvi 30 x 8  3,40
13 34000-91200  Piirilevykotelon kannen yläosa alk. 05/2002  12,50
14 34010-02800  Piirilevykotelo C6002EH (kansi erikseen)  54,00
15 34010-07200  Piirilevy 230 V C6002EH  237,00
16 34010-05900  Sulake 10 AT  9,70
17 34010-02900  Piirilevykotelon (230V) kansi  77,00
20 30030-12500  Jousi  1,00
21 34000-51900  Pikakiinnike  3,90
22 34010-04900  Liitäntäjohto 230 V, 1,6 m  66,00
23 34000-59000  Ohjauspan. C3402/4002/6002/EH alk. 05/2002  240,00
24 34000-09300  Ohjauspaneelin kaapeli 3 m  89,00
24,2 34000-09400  Ohjauspaneelin kaapeli 5 m  126,00
25 34300-01  Ohjauspaneelin jatkokaapeli 5 m  174,00
26 34000-09800  Kaapelin liitoskappale  58,00
27 34010-01800  Energianvalintakytkin C6002EH  186,00
28,1 34010-01900  Energiavalintakytkimen johto 3 m, 9-nap.  89,00
28,2 34010-02000  Energiavalintakytkimen johto 5 m, 9-nap.  178,00
29 34010-02100  Energiavalintakytkimen jatkojohto 5 m, 9-nap.  182,00
30 34010-06000  Kaapelin liitoskappale 9-nap.  64,00
31 34000-60500  Ohjauspaneelin takakansi  5,29
32 34000-60600  Ohjauspaneelin kehys harmaa  1,00
33 34020-00263  Huonetermostaatin tuntoelin  56,00
34 34000-71900  Huonetermostaatin tuntoelimen johto 4 m  110,00
35 34010-04100  Johtosarja täyd. C6002EH  376,00
36 34000-31700  Liittimen kuori 2-nap.  11,60
37 34000-33900  Liittimen vastakappale 2,8  1,90
38 34000-31500  Liittimen kuori 1-nap.  7,30
39 34000-03900  Liittimen kuori 1-nap.  6,80
40 34000-50700  Liittimen kuori 1-nap.  6,80
41 34000-51300  Termostaattilevy C3402/6002  122,00
42 34000-04500  Termostaattilevyn kotelo C-lämm.  13,50
43 10010-82400  Ei saa  Ruuvi 3 x 10  1,00
44 34000-34200  Ylikuumenemissuoja  89,00
45 34000-34300  Lämpötunnistin  72,00
46 70000-07000  Lämmönjohtopelti  1,90
47 10020-17000  Ei saa  Mutteri M 3  3,40
48 34000-83500  Termostaattilevy paloilma  95,00
49 34000-57400  Kaapelikiinnike  5,80
50 10010-89000  Ei saa  Ruuvi 3 x 10 sis. Prikka  5,30
52 34000-21400  Venttiilin runko C6000/4002/6002/EH 30 mbar  249,00
53 34000-02300  Tiiviste  7,30
54 10010-11500  Ei saa   Ruuvi 4 x 12  3,40
56 34000-81000  Magneettiventtilin puolat C3402/4002/6002/6002EH  141,00
57 70000-54600  U-peltisarja  17,30
58 10020-25000  Lukitusmutteri M 4  6,80
59 34010-14100  Sytytin 35 Hz C3402/4002/6002/6002EH  211,00
60 34000-53500  Kiinnike  12,50
61,1 34010-05400 Lämpövastus 230 V, punainen kaapeli  193,00
61,2 34010-07400  Lämpövastus 230 V, valkoinen kaapeli  193,00
62 34010-02300  Kaapelisuoja  29,00
63 34010-01300  Ylikuumenemissuoja 230 V C6002EH  130,00
64 34010-01200  Tasauslevy  24,10
65 34000-55000  Paloilmapuhallin C3402/4002/6002/6002EH  402,00
66 34000-77300  Moottori 12V C6002 alk. C603-E-12200001 sekä kaikki 4002 ja C6002EH  240,00
67 34000-31600 Liittimen kuori 2-nap.  7,30
68 34000-33800 Liitin 2,8  1,90
69 34000-04400  Moottorin jalusta  37,60
70 10010-13600  Ei saa  Ruuvi M 4 x 6  6,80
71 10010-51100  Ei saa  Ruuvi MM 5 x 12  6,80
72 34000-04700  Kiertoilmapuhalt. siipipyörä C-lämm. ja Combi  143,00
73 10020-41000  Ei saa   Lukitusruuvi AM 4 x 4  6,80
74 34010-08100  Kiertoilmapuhaltimen kotelo kaikki C-lämm.  211,00
75 10010-40600  Ei saa  Ruuvi PT WN 1452  6,80
76 10010-91200  Ei saa  Ruuvi 4,2 x 13 Torx  3,40
77 39010-55400  Peltimutteri 4,2  3,40
78 34010-00300  Lämmönvaihdin C6002EH  1061,00
79 34000-02700  Tukiputki  31,80
80 10020-41400  Lukitusnasta 2,5 x 12  1,90
81 34010-05700  O-rengas 40 x 2,5  9,70
82 34000-06900  Supistaja VR-ÛR  11,60
83 10010-51200  Ei saa  Ruuvi 5 x 16  6,80
84 34000-52700  Liekkikammio  189,00
85 34000-01900  Jalka C3400/6000/3402/4002/6002/6002EH  26,10
86 10010-51500  Ei saa  Ruuvi 5 x 20  6,80
87 10010-66200  Ei saa  Ruuvi 5,5 x 25  6,80
88 34000-85000  Poltin täyd. C3402/4002/6002/6002EH  365,00
89 34000-76500  EI SAA ENÄÄ. TILAA SYT.KÄRKISARJA 34020-00242  37,60
90 34000-76300  EI SAA ENÄÄ. TILAA SYT.KÄRKISARJA 34020-00242  37,60
91 34000-76400  EI SAA ENÄÄ. TILAA SYT.KÄRKISARJA 34020-00242  37,60
91,1 34020-00242  Sytytyskärkisarja C3402 / C4002 / C6002 / C6002EH  174,00
92 10010-70000  Ei saa  Ruuvi 2,9 x 6,5 Torx  3,40
93 10010-83300  Ei saa  Ruuvi 4 x 10 Torx  6,80
94 34000-43900  Polttimen ritilä EI SAA ENÄÄ, TILALLE 34000-85000  34,70
95 34000-40900  EI SAA ENÄÄ, TILALLE 34000-85000  0,00
96 10030-27000  O-rengas 110 x 2  9,70
97 10010-51000  Ei saa Ruuvi M 5 x 16  6,80
98 34000-05600  Tiiviste  8,20
99 34000-81500  EI SAA ENÄÄ. Tilalle: 34000-85000  0,00
100 10030-23600  O-rengas 16 x 3,5  9,70
101 10030-26900  O-rengas 90 x 3  9,70
102 34000-57100  Läpivienti  7,30
103 34000-57200  Lukituspelti  8,20
104 34000-88000  Vesisäiliö C3402/4002/6002/6002EH  1061,00
105 34150-01  Kara 10 mm letkulle, takaiskuventtiilillä  53,00
106 34151-03  Kara John Guest System, takaiskuventtiilillä  60,00
107 34000-17700  Letku 8 x 1,5 x 900 mm  11,60
108 70150-01  Kara 10 mm letkulle  44,40
109 70151-03  Kara John Guest System  56,00
110 10030-21600  O-rengas 10 x 2,5  9,70
111 34000-41500  Lämmittimen pohja C3402/4002/6002/6002EH  155,00
113 10020-10200  Ei saa  Prikka 5,3  1,00
114 34000-03100  O-rengas 203 x 4  25,10
115 34101-01  EI SAA ENÄÄ! TILALLE: 34020-80200  0,00
116 70000-20200  Letku 110 mm  7,70